Kilka słów o OSKZG na portalu samorządowym

Aktualności - Kilka słów o OSKZG na portalu samorządowym

Kilka słów o OSKZG na portalu samorządowym

Kilka słów o OSKZG na portalu samorządowym

"Będzie przybywać międzygminnych związków w najbliższym czasie?

- Sądzę, że tak. W naszym stowarzyszeniu najstarszy związek powstał w maju 1991 roku, to Związek Gmin Krajny w Złotowie w województwie wielkopolskim. Natomiast najmłodszy został założony w sierpniu 2021 roku, to Celowy Związek Gmin Eko-Logiczni z Błażowej w województwie podkarpackim. Teraz czekamy na kolejnych członków...."

Przytoczona wypowiedź to fragment wywiadu z Prezesem Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Komunalnych Związków Gmin, który w rozmowie z przedstawicielem portalu samorządowego opowiedział o celach i planowanych działaniach naszego Stowarzyszenia.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną treścią artykułu -> portalsamorzadowy.pl 📰